АФНУ
5
Лет опыта
10
Верифицированных рекомендаций
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
48
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
68782
Последний визит на сайт
сегодня
Co-Founder of One Realty LLC real estate agency.

Ambitious Kyiv real estate agency. We create an individual and comfortable approach to you - our customers! By offering our customers exceptional and professional service, we strive to not only meet your expectations, but also to exceed them. We guarantee that your experience of cooperation with us will be both profitable and completely satisfactory. Regardless of whether you are a Seller, Buyer or Investor, we will make your experience from working with us - a "WOW" experience.

Your's 1R
_______________________

Співзасновник агенції нерухомості One Realty LLC.

Амбіційна агенція нерухомості Києва. Створюємо індивідуальний і комфортний підхід до Вас - наших клієнтів! Пропонуючи нашим клієнтам винятковий та професійний сервіс, ми прагнемо не лише відповідати Вашим очікуванням, але й перевищувати їх. Ми гарантуємо, що Ваш досвід співпраці з нами буде одночасно вигідним та повністю задовольняючим. Незалежно від того, чи Ви Продавець, Покупець або Інвестор, ми прагнемо зробити Ваш досвід, від праці з нами, до "WOW" ефекту.

Ваш 1R

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • One Realty
    1 500 000 $
    1 364 $/м²

    Протасів Яр ул., 8

    многофункциональное помещение
    1100 м²
    2010 год постройки
    сегодня
    БЕЗ%%% У Києві майже не залишилось об’єктів, які можна назвати справді унікальними. Цей — саме такий. Створений як повноцінний спортивно-оздоровчий комплекс premium-рівня, SPORT CLUB «Альпійський» — це готова база для сильного wellness, medical або luxury sport-проєкту в одній із найбільш закритих та статусних локацій столиці. Тут поєднались: - масштабна архітектура; - потужна професійна інженерія; - правильне функціональне зонування; - атмосфера приватного клубу; - та локація, яку вже неможливо повторити. ПРОСТІР, ЯКИЙ ВРАЖАЄ Вже з входу об’єкт створює правильне premium-відчуття. ✔ Простора рецепція з великою вхідною групою ✔ комфортна welcome-зона для клієнтів ✔ окремий кабінет ад...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • One Realty
    250 000 $
    434 $/м²

    Героев Труда ул. (Героїв Праці), 14

    БЕЗ КОМИССИИ Героев Труда
    многофункциональное помещение
    576 м²
    сегодня
    БЕЗ %%% Комерційне приміщення в ТЦ «Джокер» — масштаб для вашого бізнесу. Навпроти ТРЦ "Дафі" м. Харків, Салтівка, вул. Нескорених (Героїв Праці), 14 2 поверх Простір, який відкриває можливості. 576 квадратних метрів — це не просто площа, а готова платформа для реалізації сильного бізнес-проєкту у жвавій локації з постійним потоком клієнтів. Основні характеристики Загальна площа — 576,2 м² Розташування — 2 поверх ТЦ «Джокер» Планування: велика відкрита зала 2 підсобні приміщення коридор санвузол Простір та потенціал Головна зала у стилі лофт із дзеркальними колонами створює ефект глибини та світла, додаючи приміщенню унікальності. Приміщення під ремонт, що дає повну свободу: р...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.